KUPTE SI KNIHU
Podpořte SRDCERVÁČE
Jelikož se dlouhodobě věnujeme popularizaci entomofágie, podařilo se nám s vědeckým týmem paní docentky Borkovcové vydat unikátní kuchařku HMYZ NA TALÍŘI. Kniha je plná zajímavých informací a hlavně obsahuje 60 chutných receptů jídel z hmyzu. Kupte si jedinečnou knihu a podpořte super projekt SRDCERVÁČI. Děkujeme...
PODPORA LAKTAČNÍ LIGY
Výtěžek z prodeje fotografií
Cestujeme po celém světě a vše se snažíme zvěčnit na fotografiích. Na našem webu je spousta fotografií. Některé by se Vám mohly líbit. S jejich pomocí bychom chtěli podpořit činnost Laktační ligy. Pokud i Vám se jeví tato iniciativa smysluplná, můžete podpořit projekt zakoupením jakékoliv fotografie z našeho webu. Částka po odečtení nákladů na výrobu poputuje celá na podporu kojení v ČR.

CENA FOTOGRAFIÍ:

20cm x 30cm - 300 Kč + poštovné a balné
30cm x 45cm - 600 Kč + poštovné a balné
90cm x 60cm - 900 Kč + poštovné a balné

Objednávejte na emailu: svejnoha@gmail.com - DĚKUJEME
PŘEDNÁŠKY PRO SENIORY ZDARMA
Cesty za exotikou
Jelikož si uvědomujeme, že staří lidé už nemají tolik možností cestovat, chtěli bychom je zavést do exotických míst prostřednictvím našich projekcí. V případě, že to bude v našich možnostech, velice rádi uskutečníme cestopisnou besedu pro seniory zdarma a to v místech, kde se ten den bude konat akce pro veřejnost. V případě Vašeho zájmu kontaktujte přednášejícího.
Přednášející: David Švejnoha